O firmie

„Technodrew Polska” Wyposażenie Wnętrz Sp. z o.o. z siedzibą w Zawadzkiem działa na rynku od 1998 roku. Produkujemy i montujemy meble sklepowe, biurowe, apteczne oraz zaprojektowane według indywidualnych wymagań odbiorcy.
W pierwszym roku działalność firmy ograniczała się jedynie do usług związanych z montażem mebli. Jednak rosnące oczekiwania Klientów zmobilizowały nas do uruchomienia także ich produkcji. Wykonujemy nie tylko standardowe meble, ale przede wszystkim wiele nietypowych produktów, zaprojektowanych według Twoich indywidualnych wymagań. Wśród najbardziej typowych rozwiązań proponujemy: regały, lady, słupy prezentacyjne, witryny, portale i gabloty, a także kompleksowe wyposażenie zaplecza.
Firma nasza rozwija się bardzo dynamicznie. Inwestujemy nie tylko w najnowocześniejszy park maszynowy nadążając w ten sposób za światowymi trendami branży stolarskiej, ale również w zespół pracowników poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i europejskie standardy warunków pracy.

Doskonałość naszych mebli to również zasługa dobrej jakości materiałów, z których je wykonujemy. Dzięki temu, że każdego z naszych partnerów traktujemy priorytetowo, rzetelnie realizując jego zamówienie, możemy tworzyć z każdym z nich dialogi długookresowej współpracy, w których wspólnym mianownikiem jest wzajemne zaufanie.

Nagrody i wyróżnienia